Konferencje

Firma TIB MOLBIOL wspiera organizację Konferencji:

I Polski Kongres Farmakogenetyki - "GENY I LEKI"

Kongres odbędzie się w dniach 27 - 28 listopada 2012 roku w Poznaniu

wraz z VI Kongresem Polskiego Towarzystwa Farmakologii Klinicznej i Terapii.

 

 Konferencja poruszająca tego rodzaju tematykę wychodzi naprzeciw  bieżącym oczekiwaniom wszystkich środowisk naukowych dla których niezmiernie istotna jest możliwość leczenia i wprowadzania działań profilaktycznych z wykorzystaniem wiedzy o genomie człowieka.

 

Szczegółowe informacje nt. Kongresu znajdą Państwo na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Farmakologii Klinicznej i Terapii: www.farmakologia-kliniczna.pl .


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.


 
 

Firma TIB MOLBIOL wspiera organizację Konferencji:

Kontrowersje wokół jakości w laboratorium molekularno - genetycznym - Forum dyskusyjne
Poznań, 30.06 - 01.07. 2011
W dniach 12-15 września 2010 byliśmy uczestnikiem III Polskiego Kongresu Genetyki. Organizatorem Kongresu był Instytut Mikrobiologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, a współorganizatorami, Uniwersytet Przyrodniczy i Uniwersytet Medyczny w Lublinie.  więcej...

_______________________________________________________________________________________________________

 

Z przyjemnością informujemy, że firma TIB MOLBIOL była sponsorem konferencji pn. „Metody molekularne w farmakologii klinicznej – od teorii do zastosowań”, która odbyła się w Poznaniu 19 listopada 2009.

W trakcie konferencji przybliżone zostały zagadnienia dotyczące przede wszystkim wprowadzenia do farmakologii klinicznej nowych metod badań ze szczególnym uwzględnieniem technik fluorescencyjnych oraz PCR w czasie rzeczywistym.

 


 

Firma TIB MOLBIOL była gościem konferencji "BIO- Biznes Finanse Innowacje", podczas której wykład wygłosił Olfert Landt.

 

W dniach 4-5 czerwca 2009 byliśmy uczestnikiem spotkania użytkowników systemów LightCycler®, organizowanego przez firmę Roche Diagnostics. Podczas spotkania został wygłoszony wykład pt. Zestawy LightMix - zastosowanie w badaniach i diagnostyce - walidacja.


 

TIB MOLBIOL jest organizatorem oraz współorganizatorem szeregu wydarzeń naukowych, w tym sympozjum Biotechnology and Clinical Pharmacology oraz XVIII i XIX Szkoły Letniej.